motive 201502232215050.banner04.jpg

19. ročník lyžiarského preteku o pohár starostu Litmanovej

Super Baby - dievčatá

Meno a Priezvisko Klub 1.kolo 2.kolo Výsledný čas Poradie
Máša Gemzová   12:15   12:15 1.
Barborka Ovšonková   14:54   14:54 2.
Tamara Gibejová   14:67   14:67 3.

Super Baby - chlapci

Meno a Priezvisko Klub 1.kolo 2.kolo Výsledný čas Poradie
Lucas Sumilas   10:50   10:50 1.
Adrián Marhefka   10:81   10:81 2.
Paľko Timočko   11:33   11:33 3.

Predžiačky

Meno a Priezvisko Klub 1.kolo 2.kolo Výsledný čas Poradie
Michaela Šlebodová   22:73   22:73 1.
Sandra Krempaská   23:99   23:99 2.
Janka Malachovská   25:61   25:61 3.

Predžiaci

Meno a Priezvisko Klub 1.kolo 2.kolo Výsledný čas Poradie
Michal Galik   23:53   23:53 1.
Marko Regrut   24:14   24:14 2.
Samuel Šidlovský   24:33   24:33 3.

Žiačky

Meno a Priezvisko Klub 1.kolo 2.kolo Výsledný čas Poradie
Viktória Novotná   23:52   23:52 1.
Vilma Jančíková   40:45   40:45 2.

Žiaci

Meno a Priezvisko Klub 1.kolo 2.kolo Výsledný čas Poradie
Radovan Novotný   21:40   21:40 1.
Jakub Budzák   22:16   22:16 2.
Jakub Kaňuk   22:79   22:79 3.

Juniori

Meno a Priezvisko Klub 1.kolo 2.kolo Výsledný čas Poradie
Rastislav Marhevka   22:15 21:61 43:76 1.
Karol Jančík   28:44 30:56 59:00 2.
           

Ženy

Meno a Priezvisko Klub 1.kolo 2.kolo Výsledný čas Poradie
Anna Kostková   30:58 29:75 1:00:33 1.
Zuzana Novotná   30:93 29:62 1:00:55 2.
Kristína Kalinová   31:51 31:61 1:03:12 3.

Muži

Meno a Priezvisko Klub 1.kolo 2.kolo Výsledný čas Poradie
Roman Petriľák   21:14 20:51 41:65 1.
Maciej Waško   22:88 25:27 48:15 2.
Jozef Ovšonka   25:60 24:60 50:20 3.

Veteránky

Meno a Priezvisko Klub 1.kolo 2.kolo Výsledný čas Poradie
Malgorzata Sobolská   26:85 26:47 53:32 1.
Daniela Jančíková   31:35 32:66 1:04:01 2.
Renáta Kuzmiaková   37:29 34:23 1:11:52 3.

Veteráni ML.

Meno a Priezvisko Klub 1.kolo 2.kolo Výsledný čas Poradie
Michal Gemza   20:64 20:75 41:39 1.
Ján Kostka   23:08 27:83 50:91 2.
Wasko Krzysztof   27:30 25:37 52:67 3.

Veteráni ST.

Meno a Priezvisko Klub 1.kolo 2.kolo Výsledný čas Poradie
Zbigniev Probulski   24:68 27:27 51:35 1.
Ján Zavodjančík   27:75 27:68 55:43 2.
Jozef Olejár   27:30 28:54 55:84 3.

Snowboard ženy

Meno a Priezvisko Klub 1.kolo 2.kolo Výsledný čas Poradie
Alexandra Šofránková   35:76 39:56 1:15:32 1.
Zuzana Marhefková   39:00 37:56 1:16:56 2.
Zuzana Šlebodová   42:54 36:66 1:19:20 3.

Snowboard muži

Meno a Priezvisko Klub 1.kolo 2.kolo Výsledný čas Poradie
Michal Galik   32:96 32:25 1:05:21 1.
Rastislav Marhefka   39:59 33:08 1:12:67 2.
Ondrej Malachovský   48:21 44:50 1:32:71 3.