motive 201502232215050.banner04.jpg

15. ročník lyžiarského preteku o pohár starostu Litmanovej

Výsledková listina , kategória Baby, 2013

Štartovné čísloMeno a PriezviskoKlub1.kolo2.koloVýsledný časPoradie
3Timotej Šipoš 14:20 14:201.
2Peter Kuzmiak 15:49 15:492.
4Ingrid Rusnáková  15:91 15:913.
6Edo Dudič  16:69 16:694.
1Bianka Budzáková 16:87 16:875.
5Šimon Novotný  28:07 28:076.
 Gregor Dudič 32:13 32:137.

Výsledková listina , kategória Predžiačky, 2013

Štartovné čísloMeno a PriezviskoKlub1.kolo2.koloVýsledný časPoradie
17Andrea Pavláková Podolínec 21:20 21:201.
15Oliwia Koltko 23:05 23:052.
14Nikola Folvarská  31:86 31:863.
16Dufalová Mária 34:06 34:064.
18Jančíková Vilma 36:00 36:005.
19Júlia Chmurovičová  36:34 36:346.
20Martina Urdová 42:50 42:507.

Výsledková listina , kategória Predžiaci 2013

Štartovné čísloMeno a PriezviskoKlub1.kolo2.koloVýsledný časPoradie
10Matej ŠoltýsMlynky22:47 22:471.
11Lukáš Valigurský Vyšné Ružbachy 23:34 22:472.
7Michal Gailk ALEX 27:91 27:913.
9Samuel Hrudnal Košice30:48 30:484.
12Benjamín Fečík Vyšné Ružbachy 30:57 30:575.
8Šimon Hrudal Košice35:17 35:176.
13Vojaček Jarko  38:94 38:947.

Výsledková listina , kategória Žiačky, 2013

Štartovné čísloMeno a PriezviskoKlub1.kolo2.koloVýsledný časPoradie
36Krempaská JanaLK SKI Jezersko 20:62  1.
34Valigurská KlaudiaVyšné Ružbachy24:14  2.
35Maťašová GabrielaKošice28:18  3.
38Urodová Terézia 29:67  4.
37Klembarová Zuzana 30:57  5.

Výsledková listina , kategória Žiaci, 2013

Štartovné čísloMeno a PriezviskoKlub1.kolo2.koloVýsledný časPoradie
32Novotný Radovan LK SKI Jezersko20:29  1.
30Kasperkevič Viliam  20:74  2.
33Kaňuk Jakub 21:02  3.
29Polomčák PeterVyšné Ružbachy22:20  4.
26Oravec StanislavPodolinec23:24  5.
23Heban DavidVyšné Ružbachy24:05  6.
24Repka PeterVyšné Ružbachy24:79  7.
25Libak Patrik Vyšné Ružbachy26:28  8.
28Biloš Tomáš Ľubica26:97  9.
21Marko Frank 27:32  10.
31Rusnák Patrik Košice27:65  11.
22Jaržembovský Adrian     
27Hrudal Hugo Košice    

Výsledková listina , kategória Juniorky, 2013

Štartovné čísloMeno a PriezviskoKlub1.kolo2.koloVýsledný časPoradie
58Natália PavlákováPodolínec22:2823:7045,981.
55Soňa Hupcejová  26:4127:5853,992.

Výsledková listina , kategória Juniori, 2013

Štartovné čísloMeno a PriezviskoKlub1.kolo2.koloVýsledný časPoradie
41Tomaš ČižikLendak19:0520:5039:551.
43Dominik BekešŽdiar19:1921.0240:212.
46Erik Grech Vyšné Ružbachy19:8821:8441:723.
42Ondrej MajerčákLendak20:6621:9142:574.
45Wasko MaciejLimanowa20:7922:6943:485.
47Branislav PulščakVyšné Ružbachy21:1023:1544:256.
49Rastislav MarhevkaLK SKI Jezersko21:2122:9844:297.
39Marek MačugaĽubovnianske Kúpele21:5623:3544:918.
48Jakub SmandraPodolinec21:7323:2644:999.
40Erik FabianĽubovnianske Kúpele21:6323:9245:5510.
51Vojtech Jančik 27:7528:9156:6611.
53Matej Harabin Kežmarok 30:3528:801:00,1512.
50Patrik Murcko  19:75   
52Tomáš Chmurovič     
44Dufala Peter Ľubovnianske Kúpele    

Výsledková listina , kategória Ženy, 2013

Štartovné čísloMeno a PriezviskoKlub1.kolo2.koloVýsledný časPoradie
60Budzáková MáriaSL22:6323:0845:711.
64Anna Maria Fečiková 22:5624:5747:132.
62Murcková Paulina 23:8826:4250:303.
61Drzewiecka Jana 24:9927:3352:324.
63Nikola OlejarováALEX SKI25:39   

Výsledková listina , kategória Muži, 2013

Štartovné čísloMeno a PriezviskoKlub1.kolo2.koloVýsledný časPoradie
71 Roman Petriľák Vyšné Ružbachy 18:8221:0039,821.
69Martin KonrádySki Park Vyšné Ružbachy 18:8521:0939,942.
75Dominik DudaVyšné Ružbachy 19:3021:2940.593.
73Dominik Grech Vyšné Ružbachy 19:0721:6440,714.
72Slavomír Šipoš Stará Ľubovňa20:2421:7942,035.
65Robo Budzák Stará Ľubovňa20:4822:5243,006.
74Richard Drzewiecky  21:2323:1044,337.
67Tomáš DufalaĽubovnianske Kúpele24:3722:7247:098.
76Jaroslav Novotný  23:2228:5251,749.
70Pvol Krafčík Podolínec27:7932:661:00,4510.

Výsledková listina , kategória Veteránky, 2013

Štartovné čísloMeno a PriezviskoKlub1.kolo2.koloVýsledný časPoradie
81Renáta Boďová  21:5723:1144:681.
77Magorzata Sobolska  23:3725:3949,762.
80Daniela Grechová  24:4927:2051,693.
83Daniela Jančíková  27:1931:0358,224.
82 Zuzana Klembárová  28:0730:5558,625.
85Mária Urdová 36:3637:121:13,486.

Výsledková listina , kategória Veteráni, 2013

Štartovné čísloMeno a PriezviskoKlub1.kolo2.koloVýsledný časPoradie
86Dušan Farkaš 19:6422.1841,821.
68Mariuzs Koltko  19:9021:9541,852.
88Šaňo Ružbašan  20:3322:3642,693.
93Peter Potanka 20:3322:9143,244.
91Jozef Petriľák  21:8023:5145,315.
89Zbignev Probuľský  21:8423:4845,326.
100Václav Galík  22:0424:6246,667.
95Jozef Maltnovský  22:7924:9347,728.
90Krzystof Wasko  23:3225:1048,429.
98Jaroslav Pulščák  23:1725:7848,9510.
87Ľuboš Jaržembovský  23:6926:1349,8211.
96Miloslav Maťáš 24:0126:0150,0212.
99Jaroslav Drzewicky 24:2127:1751,3813.
94Jozef Marton 25:2827:9053,1814.
92Ján Budzák  28:5529:4658,0115.
102Peter Chmurovič 32:0632:771:04,8316.
101Ján Mosoriak  44:7750:801:35,5717.

Výsledková listina , kategória Snowboard ženy, 2013

Štartovné čísloMeno a PriezviskoKlub1.kolo2.koloVýsledný časPoradie
104Mihóková Lucia 33:1433:851:06,991.
105Kmečová JanaN. Ľubovňa33:0435:461:08,502.
103Mihóková Julia 35:9833:581:09,563.

Výsledková listina , kategória Snowboard muži, 2013

Štartovné čísloMeno a PriezviskoKlub1.kolo2.koloVýsledný časPoradie
108Hlinka MatúšLitmanová28:1129:7757,881.
110Kormanik AdriánJoko taxík28:9629:5458,532.
109Dušek Leo 30:2930:871:1,163.
106Galik MichalALEX29:8734:291:04,164.
112Murcko Vladimír 32:4733:761:06,235.
111Malast Peter 31:3235:871:07,196.
107Šust SimonVranov36:6432:091:08,737.