motive 201502232215050.banner04.jpg

13. ročník lyžiarského preteku o pohár starostu Litmanovej

V lyžiarskom areáli SKI Litmanová sa 28.2.2011 uskutočnil trinásty ročník lyžiarskej súťaže v obrovskom slalome o Pohár starostu obce.

V prekrásnom prostredí a za veľmi dobrého počasia sa na podujatí zúčastnilo 102 lyžiarov v 12 kategóriach, ktorí súťažili v dvoch kolách a zvíťazil pretekár s najlepším súčtom časov. Ako v predchádzajúcich rokoch, aj v tomto bol vyhlásený celkový víťaz a teda držiteľ pohára starostu - pretekár s absolútne najlepším časom. Tentoraz sa ním stal Martin Konrády s výsledným časom 35,39 s.

Výsledková listina , kategória Predžiačky

PoradieŠtartovné čísloMeno a priezviskoRok narodenia1.kolo
144Barbora Zakovičová200119,65
246Janka Krempaská200020,53
329Andrea Pavlaková200220,94
460Viktória Novotná200023,57
538Lenka Kovačíková200323,83
635Diana Zimová200024,49
748Jesica Krempaská200127,08
826Tamarka Cintulová200031,77
911Agáta Baňasová200238,53
Kategória Predžiačky

Kategória Predžiačky

Výsledková listina , kategória Predžiaci

PoradieŠtartovné čísloMeno a priezviskoRok narodenia1.kolo
149Radovan Novotný200020,87
237Timotej Tybor200421,09
361Filip Zápotocký200321,34
48Jakub Kaňuk200022,62
523Stanislav Oravec200023,04
624Matej Šoltýs200223,13
730Peter Vidiščák200323,47
828Šimon Kolcun200324,4
939Ondrej Majtner200025,56
1041Miroslav Kandra200131,08
1142Miško Galik200431,84
1250Tomáš Vysočan200332,04
1352Jakub Vysočan200233,66
1463Tomáš Kožuško200255,8
1565Jožko Sičár2000D
Kategória Predžiaci

Kategória Predžiaci

Výsledková listina , kategória Žiačky

PoradieŠtartovné čísloMeno a priezviskoRok narodenia1.kolo
166Anastázia Potanková199619,71
232Natália Pavlaková199820,36
343Bibiana Motyková199920,97
458Diana Brišková199724,22
559Klaudia Troppová199824,46
627Michaela Hudáková199628,6
725Julia Baňasová199728,63
834Alexandra Považanová 28,86
913Barbora Baňasová199931,92
Kategória Žiačky

Kategória Žiačky

Výsledková listina , kategória Žiaci

PoradieŠtartovné čísloMeno a priezviskoRok narodenia1.kolo
133Braňo Pulščák199620,51
231Adrián Jaržembovský199921,05
345Rastislav Marhevka199821,78
454Tomáš Majtner199822,54
564Peter Balind199823,73
655Matej Kožuško199926,63
756Ladislav Volák199826,66
Kategória Žiaci

Kategória Žiaci

Výsledková listina , kategória Juniorky

PoradieMeno a priezviskoRok narodenia1.kolo2.koloVýsledný čas
1Anna-Mária Fečíková199419,4619,4639,22
2Iveta Krempaská199520,0920,3740,46
3Viktória Považanová199321,8521,7143,56
4Simona Oravcová199426,6526,4450,03
5Zuzana Kandrová199527,1225,6952,81
Kategória Juniorky

Kategória Juniorky

Výsledková listina , kategória Juniori

PoradieŠtartovné čísloMeno a priezviskoRok narodenia1.kolo2.koloVýsledný čas
168Patrik Grech199517,6618,1335,79
267Erik Grech199417,8218,3236,14
325Dominik Duda199519,0219,1838,2
433Tomáš Džurný199519,4920,1539,64
547Patrik Falat199121,6121,8643,47
67Filip Hajdu199322,7823,5646,34
76Andrej Kandra199423,9824,2548,23
826David Zima199533,1521,9855,13
98David Ciganek199339,2818,7758,05
Kategória Juniori

Kategória Juniori

Výsledková listina , kategória Ženy

PoradieŠtartovné čísloMeno a priezviskoRok narodenia1.kolo2.koloVýsledný čas
163Nikola Olejarová 22,2322,1444,37
256Beáta Gallíková197724,522,9247,42
361Antónia Kožušková19792524,9949,99
Kategória Ženy

Kategória Ženy

Výsledková listina , kategória Muži

PoradieŠtartovné čísloMeno a priezviskoRok narodenia1.kolo2.koloVýsledný čas
119Martin Konrády199017,5517,8435,39
269Dominik Grech198717,517,9235,42
339Jaroslav Novotný197319,0319,1438,22
473Ján Krafčík198519,920,240,1
548Bernard Majtner197419,6820,4440,12
640Štefan Novotný197621,7421,343,04
741Pavol Novotný198121,8221,6843,5
850Peter Krempaský198522,1322,0744,2
962Miloš Kožuško197523,7523,6847,43
1044Štefan Kulčár197325,1723,4248,59
1131Roman Biloš197325,1526,0251,17
1251Gabriel Szany198427,2926,2553,54
1332Roman Gorecký1974D26,47 
Kategória Muži

Kategória Muži

Výsledková listina , kategória Veteránky

PoradieMeno a priezviskoRok narodenia1.kolo2.koloVýsledný čas
1Renáta Boďova197020,220,6440,9
2Marta Vaľková194934,6331,8666,49
3Daniela Grechová1965D  
Kategória Veteránky

Kategória Veteránky

Výsledková listina , kategória Veteráni

PoradieŠtartovné čísloMeno a priezviskoRok narodenia:1.kolo2.koloVýsledný čas
166Šaňo Ružbašan196018,7319,2437,97
210František Grech196619,1219,0238,14
372Peter Potanka196019,7619,7539,51
464Václav Gallik196920,1720,5240,69
522Matej Farkaš196821,5521,7943,34
627Stanislav Zima197022,4222,0944,51
734Jaroslav Drzewiecký194522,1422,7144,85
843Michal Hudák196426,8625,4752,33
954Igor Beňo197026,6926,7653,45
Kategória Veteráni

Kategória Veteráni

Výsledková listina , kategória Snowboard ženy

PoradieŠtartovné čísloMeno a priezviskoRok narodenia1.kolo2.koloVýsledný čas
12Marta Šeľuková198830,529,3259,82
214Lucia Mihóková199630,2530,0260,27
312Júlia Mihóková199630,8730,4461,31
45Laura Dušiková199338,7436,6475,38
518Alexandra Konrádyová199644,6831,175,78
64Ivana Murínová198732,18D 
Kategória Snowboard ženy

Kategória Snowboard ženy

Výsledková listina , kategória Snowboard muži

PoradieŠtartovné čísloMeno a priezviskoRok narodenia1.kolo2.koloVýsledný čas
155Matúš Hlinka199127,6628,1655,82
236Leo Dušek199629,3729,6959,06
315Šimon Šust199831,3931,9863,37
458Boris Kulík199530,8634,7865,64
560Denis Nahalka199337,4232,6770,09
611Filip Šust199536,638,7575,35
746Martin Farkaš199343,535,4978,99
817Peter Vojtek199250,1331,4481,57
942Viliam Mišenko199951,4442,1993,63
1038Ján Kotulič1995D35,14 
1159Matúš Kulík1994D  
Kategória Snowboard muži

Kategória Snowboard muži